Praktický dům

Dům a zahrada

Nikdy bych nevěděla, že můj přítel se bude zajímat o dřevěné mobilní domy. Abych pravdu řekla, tak já osobně jsem si nedokázala představit, že bych někdy žila a bydlela v dřevěném mobilním domě. Vždycky jsem si myslela, že takové domy jsou spíše jenom na to, že lidé tam třeba bydlí jenom jako na chatě anebo jenom tak přechodně. Že se třeba chtějí stěhovat někam, a tak zatím využívají na krátkodobý pronájem nebo nájem dřevěných mobilních domů. Taky jsem těchto domech bydlela, když jsem jela s rodinou v moři. Byly to opravdu krásné mobilní dřevěné domy, kde byl velice příjemně a vnitřek, který vypadal velice útulně.

Pěkný dřevěný dům.

Bylo to tam krásné a u moře jsme v dřevěném mobilním domku měli dokonce také klimatizaci, takže nám tam nebylo veliké horko, protože klimatizace v dnešní době je podle mého názoru opravdu hodně důležitá, protože mi řekněte, kdo by se chtěl potit doma, kdyby venku třeba bylo třicet pět stupňů. A proto máme taky v kuchyni klimatizaci, která je velice příjemná. A navíc jsem si řekla, že kdybychom měla mobilní dřevěný dům, že by to spíše bylo jenom jako na hraní anebo na takovou relaxaci, protože bydlet v dřevěném mobilním domě nonstop, to by mě asi moc nebavilo.

Líbí se mi velké domy.

A tohle jsem řekla i svému příteli, který mi dal sice za pravdu, ale řekl mi, že bychom možná v zimě mohli bydlet normálně v bytě, kde jsme nyní, zatímco v létě a na jaře a na podzim by jsme mohli žít v mobilním dřevěném domku. No, budu nad tím ještě uvažovat. Ale Mobilní domy jsou sice moc pěkné a levnější než nově postavený dům, ale nevím, jak bych tam vydržela, kdyby se nám narodilo ještě jedno dítě. To bychom se tam jistě vůbec nevešli. A tak jsem si řekla, že dřevěné mobilní domy jsou spíše pro takové rodiny, které jsou málo početné, aby každý člen měl také své soukromí. A dřevěné mobilní domy jsou v poslední době moderní.