Kdo je podnikavá žena? Jste to VY!

A v každém regionu žijí ženy, které by podnikat chtěly, je to jejich sen, přání dokázat si své schopnosti nebo jednoduše nutnost postarat se sama o sebe a o rodinu. Každá žena má jinou motivaci začít. Všechny ale mají jedno společné – k tomu, aby začaly, potřebují pomocnou ruku.
Společný znakem žen ze skupiny „ŽENY s.r.o.“ je zenový kruh ENSO, který představuje sílu, život, eleganci, osobní růst, individualitu, rovnováhu a všechno to, co je dokonalé ve své nedokonalosti.

žena a puzzle

Projekt ŽENY s.r.o. je určený ženám, které hledají inspiraci, nebo se naopak inspirací chtějí stát. ŽENY s.r.o. nabízí všem uživatelkám možnost testovat zdarma řadu novinek a produktů dostupných na českém trhu a předávat tak dále své osobní zkušenosti. Nechybí ani zajímavosti a novinky od šikovných českých žen, které si již plní své sny a pustily se do vlastního podnikání. Všechny ostatní zde přinejmenším naleznou návod a užitečné podněty, jak se k podnikavým ženám přidat, ať už účastí na zajímavé akci, zapojením se do diskusí, zasláním zajímavého receptu.
skočte do práce
ŽENY s.r.o. vám dají nejen inspiraci a spoustu skvělých věciček zdarma k testování, ale i smysl v životě.Přečtěte si a uvidíte, že i vy se můžete odrazit a začít podnikat, když člověk chce, jde všechno! Občas potřebuje podpořit a povzbudit k tomu, aby to šlo, a přesně to dokáže projekt ŽENY s.r.o. I vy se můžete stát součástí tak skvělého projektu, jakým ŽENY s.r.o. bezesporu jsou. Nejde o to jen o svých snech snít, ale konečně pro něco pro ně udělat. Nejen brát, ale dát do toho i kus sebe, nadšení a energii.
Zakladatelkou projektu ŽENY s.r.o. je Eva Vašková Čejková. Tato úžasná žena začala podnikat již ve svých 21 letech, kdy založila společnost působící v oboru PR, marketingu a vzdělávání ConPro. Na mateřské dovolené v roce 2013 si přibrala projekt ŽENY s.r.o. zaměřený především na ženy. A protože ví, jak těžké mohou být podnikatelské začátky, založila projekt Podnikavá žena, který si klade za cíl podpořit nejen začínající podnikatelky.