Sabai značí pohodu

Stále více lidí začíná inklinovat k asijskému stylu života. Pravdou je, že je tento styl velice inspirativní.
o   Nabízí duševní pohodu, která nám tu mnohdy velice schází.
Jednou z činností, která k tomuto způsobu života patří, jethajská masáž Sabai. Pokud bychom toto slovo přeložili, máme český výraz pro pohodu. Ještě v nedávných dobách někteří lidé spojovali thajskou masáž se sexuálním uspokojením. Nemá to s ním nic společného. Tady jde opravdu především o uvolnění duše a navození pohody.
thajská masáž
Thajská masáž je v podstatě určena pro každého.
·        Vychutnat si ji mohou dokonce i nastávající maminky. Ty jistě ocení především to, že budou chráněny proti tak nežádoucím striím.
·        Jestliže máte sedavé zaměstnání a celé pracovní dny trávíte u počítače, tak bude Vaše tělo jedině šťastné, když mu tento luxus dopřejete. Dokonce je i speciální postup masáže pro sedavá zaměstnání.
·        Ženám, které si nedovedou poradit s celulitidou a nějakým tím kilem navíc, pomohou olejové masáže a horké lávové kameny.

Naše psychika trpí zbytečně

Pokud zavítáte do nějakého salónu, kde se provádí tradiční thajská masáž, budete překvapeni tím, že tu nebudete jen nečinně ležet, ale do celého procesu se zapojíte. Masér Vám bude pomalu protahovat celé tělo. Pokud budete jen divák, můžete mít dojem, že oba provádějí velice namáhavé cviky. To tak opravdu jen vypadá.
masáž od thajky
Pomocí thajské masáže
–         se můžete zbavit bolestí zad a svalů
–         dosáhnete regenerace celého těla
–         se můžete zbavit se bolesti po velké tělesné námaze.

O tom, že thajská masáž není jen nějaké promačkávání těla, ale skutečné umění, svědčí i fakt, že s její pomocí se můžete zbavit psychosomatických potíží a stresu.Asijský životní styl, který je založen především na meditaci a souhře těla s duší, má rozhodně co říci i nám. Stačí jen naslouchat.