h7 Night Breaker

Auto moto

V řadě Osram najdete spoustu žárovek, které jsou naprosto skvělé. Takovou novinkou je na trhu h7 Night Breaker. I když se jedná poměrně o novinku, lidé si ji nemohou vynachválit. Není se také čemu divit, jelikož splňuje i ty nejnáročnější požadavky vůbec.
Existují ale dva typy nočních žárovek Osram. Jedná se o Night Breaker Laser a Osram Night Breaker Unlimited. Někteří stále váhají o tom, co je vlastně lepší. Oboje má své výhody, ale i nevýhody.noční obloha
Pokud si ale řadu Night Breaker srovnáme s klasickou žárovkou, pak je rozdíl skutečně vidět. Jedná se až o + 130%. Něco takového opravdu nelze přehlédnout.
Jestliže ale porovnáme dvě varianty Night Breaker, rozdíl již není tak patrný. Při porovnávání bude vše záviset na lepším pocitu či zlepšení nebo zhoršení. Pokud bychom se ale dívali na stránku viditelnosti, pak je o kousek lepší Night Breaker Laser.
Naše výše zmiňovaná h7 night breaker https://www.lightpark.cz/osram-autozarov-h7-night-breaker-unlimited-64210nbu-55w-12v-px26d-blistr/, patří do skupiny Unlimited. Její svítivost je + 110%. Dosah osvětlení je +35m. Rozhodně se nejedná o malá čísla, což můžete posoudit i vy sami.
Možná že už jste se někdy sami sebe ptali, zda byste měli investovat do vyšší svítivosti. Rozhodně to má opět své pozitivní ale i negativní stránky. Mezi pozitivní bychom mohli zařadit lepší světelné podmínky nebo komfort jízdy. Mezi negativní zase vyšší cenu nebo menší životnost.osvětlená žárovka
Jestliže ale existuje osvětlení, díky kterému ušetříte za každou cenu, má větší životnost, vypadá elegantně nebo je pořádné, tak vám doporučujeme společnost Osram, která vám tohle všechno nabídne.
Kromě typu H7 ještě existují typy jiné. Jedná se o typ H1, H3, H4, H8 a také H11.
Pořízení závisí pouze na vás a vašem rozhodnutí. Pokud vám ale na svítivosti opravdu záleží, pak byste do toho měli jít. Proč? Už jen z bezpečnostního hlediska.