Zázrak pro naše tělo? Kolagen.

Zboží

Kolagen. V poslední době velmi propírané slovo napříč sociálními sítěmi. https://zpravy.idnes.cz/barack-obama-rozhovor-princ-harry-socialni-site-ft1-/zahranicni.aspx%3Fc%3DA171227_105941_zahranicni_pmk Mnoho lidí jej propaguje, a ještě víc jej používá. Má opravdu tak blahodárné účinky na lidský organismus a stojí to za to jej užívat? Jednoznačně ANO.

Kolagen je nezastupitelnou a nenahraditelnou součástí lidského těla. Je obsažen v nehtech, vlasech a kůži. Právě jeho nedostatek způsobuje, že se nám dělají vrásky, a slábnou nám vlasy a nehty. Každý se narodíme s dostatkem kolagenu, jehož hladina nám ale s přibývajícím věkem klesá. Proto je třeba jej pravidelně doplňovat, pokud chceme vypadat i v pozdějším věku dobře.

řez kůží

Také je obsažen v kloubech a kostech, a pokud jej máme málo, můžeme onemocnět artrózou nebo osteoporózou. Jde o onemocnění velmi bolestivá, která se obtížně léčí. Předcházejte jim. Nejsilnější kolagen orcacollagen je Orca kolagen.

Obsahuje
Vitamín C
Biotin
Zinek
Kyselinu hyaluronovou

Náš kolagen prošel všemi testy a má certifikát HACCP, který udává, že produkt je zdravotně nezávadný.

Jde o doplněk stravy s mnoha benefit pro lidský organismus. Po 25. roce věku začíná tvorba kolagenu v těle prudce klesat, a proto je více než vhodné jej začít suplementovat v doplňcích stravy. Je ale důležité vybrat ten správný kolagen, protože existují i výrobci, kteří jej sice nabízí, ale s nízkým obsahem, tudíž vám takový kolagen příliš nepomůže.
S kolagenem od nás rozhodně nešlápnete vedle.

kolagen na rtech

Náš kolagen je k dostání v jednoporcových sáčcích, které stačí smíchat s vodou. Nápoj se pije jednou denně ráno a za pár týdnů můžete pozorovat první výsledky. Nabízíme vám možnost členství, kdy vám budeme kolagen pravidelně zasílat, abyste na doplnění zásob nemuseli myslet. Členství jde kdykoliv vypovědět.
Kolagen je nedílnou součástí našich těl, a proto je vhodné jej doplnit, když jej začínáme ztrácet. Na našem webu najdete mnoho recenzí od našich spokojených zákazníků.