Mořská sůl ve venkovním bazéně

Zboží

Mořská sůl? Ano čtete správně.

Léto a sním i dovolená. Spousta lidí dává přednost dovolené u moře. Přeci už každý snad ví, že mořská voda je pro naše zdraví prospěšná. Třeba se doporučuje dětem, ale i dospělým, když trpíte na atopický ekzém. Taky je prospěšná na vysoký krevní tlak a další nemoci. Ale né každý má tu finanční možnost odjet někam k moři. Takže pokud jste to zrovna vy, tak si můžete mořskou vodu dát i do svých venkovních nebo krytých bazénů. Už pár let se stala mořská sůl Chlorito v bazénech nějakým trendem a už jí snad používá hromada lidí. A taky díky ní nemusíme do bazénu dávat další chemikálie.

moře

Mořskou sůl můžete zakoupit i zde na eshopu chlorito.cz. Sůl má mnoho prospěšných látek pro naše tělo a proto je i doporučována. Díky mořské vodě, bude voda ve vašem bazénu průzračně čistá. Dále se ve vašem bazénu nebudou tvořit řasy či sinice, nebo další různé bakterie. Takže vaše pokožka bude v bezpečí a nebude vám jí dráždit další chemikálie, které jsou pro bazén určené. Pro dokonalou, čistou vodu v bazénu, je určitě nutno se držet dávkování, které bude psané na produktu. Jen tak zaručíte kvalitu vody.

Věděli jste že mořskou sůl můžete využít i do filtrace? Ano přesně tak. Místo dalších chemikálii, můžete do kvalitní filtrace nasypat mořskou sůl a tak se bazén vydezinfikuje.

mořská sůl

Takže nemusíte jezdit pouze k moři, moře si dokonce můžete dopřát i u vás na zahradě, pokud budete pečlivý. Protože sami dobře víte jak je náročné se o takový zahradní bazén starat. A díky mořské soli si můžete dopřát takový odpočinek jako u moře. Ale pokud nemáte prostor na svůj vlastní bazén, nebo prostě bydlíte v bytě a zahradu nemáte. Nevadí. V dnešní době, můžete narazit i na venkovní bazény s mořskou soli, nebo i v rekreačním středisku na ně můžete narazit. A nebo i na krytých bazénech pro veřejnost. Ale jistě mi dáte za pravdu, že moře si jen napodobíme, ale jet přímo k moři, kde je písková pláž a sluníčko hezky hřeje. Tak žádný venkovní bazén se tomuhle nevyrovná,