Zařízení bytu s designéry

Dům a zahrada

Není to tak dávno, co jsem navštívila své staré známé. Jelikož jsme se opravdu dlouho neviděli, byla jsem velice překvapená, když mě pozvali do svého nově postaveného domu. Ačkoliv jsem o obou věděla, že vůbec nemají cit pro detail a nikdy jim moc nešlo sladit věci dohromady, byla jsem mile překvapena, když měli vše dokonale slazené. Od každičkého malé detailu, který pasoval k hlavním věcem v místnostech. Protože jsem se dříve navštěvovali hodně často, nebála jsem se zeptat, jak to, že mají dům tak krásně slazený. Po váhavém úsměvu mi prozradili, že navštívili interiérové studio, které jim vše navrhlo a pomohlo zařídit.

obývací pokoj

Z návštěvy jsem odcházela mile překvapena s příslibem, že se určitě ještě v blízké době zastavím. A protože jsem se zrovna chystala rekonstruovat obývací pokoj, neváhala jsem ani chvíli a interiérové studio, které jim pomohlo zařídit dům, jsem si vyhledala na internetu a ihned jsem je kontaktovala. Lidičky, to byla paráda. Po prohlédnutí místnosti a ujasnění toho, co se mi líbí a jak bych si to představovala, jsem dostala přenádherný návrh s nabídkou pomoci se zařízením všeho, co je potřeba. Domluva i vše ostatní bylo naprosto úžasné a já si teď piju kávu v krásném m prostředí, které mi každý chválí.

ložnice

Pokud také nemáte talent na to, abyste si to doma nějak sladili, určitě neváhejte a nebojte se požádat o pomoc nějakého designéra nebo interiérové studiu. Nemusíte se vůbec bát, že vám z vašich místností udělají prostory, které nebudou funkční. Právě naopak. Vždy se snaží splnit veškeré vaše požadavky, které jim zadáte. A pokud nemůžou najít vhodné řešení, vždy se vás zeptají na názor. Vy tak můžete žít v krásně zařízeném domě nebo bytě, a každý návštěva bude žasnout nad tím, jak jste krásně využili prostor k bydlení, bez jakýchkoliv nesmyslů a lapačů prachu.