V nouzi najdeš přítele

Služby

Modelová situace, kdy se vám v okamžiku, kdy to nejméně potřebujete, pokazí bojler, začne protékat voda, ucpe se vám kanalizace a mnoho dalších hrůzných scénářů, dokáže člověka dohnat k zoufalství. Jste-li ale z Prahy, popřípadě ze Středočeského kraje, máte vyhráno, stačí mít poznamenáno číslo mobilního telefonu: 602 413 413, nebo číslo telefonu 241 940 291.Na tomto čísle je vám 24 h., 7 dní v týdnu k dispozici dispečink, který vám pomůže vyřešit problém, co nejrychleji, aby nedocházelo ke zbytečným hmotným škodám a také, aby byl co nejméně snížen běžný komfort, našich zákazníků.

opravy

Přesně toto zabezpečuje rodinná firma A. K. servis a její profesionální instalatéři Kanalizace-instalateri nejen, že se k vám dostaví v co nejmenším možném časovém úseku, ale jako bonus pro naše stávající i budoucí zákazníky neúčtujeme, žádné platby za expresní služby, ani za havarijní výjezdy a už v žádném případě za práce, které provádíme, ihned, téhož dne po objednání zakázky, protože krédem naší rodinné firmy, které vštěpujeme i zaměstnancům je, že jen spokojený zákazník se vrací a dobré jméno, šířené dále zákazníkem, je nejlepší a nejlevnější reklama firmy. Více informací k naší činnosti, naleznete na našich webových stránkách, jejichž odkaz naleznete na našem webu. Jen orientačně zmíníme, co je v našich silách, ale náš skutečný záběr najdete na našich stránkách, které jsme uvedli výše.

pomoc

-Instalatérské práce, topenářské práce, čištění topení, čištění kanálů, čištění odpadů, revize kanalizací.

-Jsme schopni vyhledat i úniky vody, což má při dnešních cenách vody velký význam.

-Komplexnost našich služeb podtrhuje i naše schopnost, provádět i související zednické a obkladačské práce.

-Montáže praček, myček, http://voda.tzb-info.cz/4400-parametry-mycek-nadobi-s-ohledem-na-uspory-vody-a-energie bojlerů, bidetů, WC, vodovodních baterií, umývadla, bazénů, vířivek

-Opravy rozvodů, vody, odpadů.

-Plynařské a topenářské práce.

Samozřejmostí jsou nízké ceny a zákaznický servis.

Budeme se těšit, že nás zkontaktujete a to nejen v případě havárie, ale můžete se na nás obrátit i s žádostí o radu, nebo pomoc.