Elektroinstalace v domě

Služby

Konečně jste si splnili sen a pořídili si vlastní dům? Je sice starší, ale po pár úpravách to bude krásné bydlení pro rodinu s dětmi. Dům je po starším páru, který na domu dlouho žádné úpravy nedělal. Chce to částečnou rekonstrukci. Ta se neobejde bez nových elektrických rozvodů. Elektřina je vážně stará. Světla se v domě zapínají otočením knoflíků. Teď už jen sehnat osobu, která se v elektrice vyzná. Sám se do toho určitě nepouštějte. Mohl byste víc pokazit než opravit. Chce to odborníka. Jestli stále váháte na koho se obrátit, rádi vám poradíme. Bydlíte v okolí Kutné Hory nebo Kolína? Obraťte se na naše profesionály. Firma Elektro Kuchař vám ráda poradí, odpoví na vaše otázky a přijde vám pomoci. Firma je na trhu už od roku devatenácet devadesát a má dlouhodobou zkušenost. Soustředíme se na oblast středočeského kraje. Naši profesionálové provádí tyto práce.elektrikář v akci

  • Celkovou rekonstrukci elektroinstalace v bytových prostorech, domech i firmách. Běžné opravy a údržby, když se něco náhodně pokazí. Instalace zvonků, rozvodů a domácích telefonů. Instalace veškerého osvětlení. Ať už se jedná o venkovní nebo vnitřní osvětlení. Zapojení a instalace přímotopných konvektorů, podlahového vytápění a akumulačních kamen. Zapojujeme tepelná čerpadla. Zapojení a nastavení veškerých elektrospotřebičů. Ochranné systémy https://www.alcaplast.cz/predstenove-instalacni-systemy pro zamrznutí okapů nebo odtávání sněhu z venkovního prostoru.
  • Dále provádíme osvětlení nouzového systému, reklamní propagace. Osvětlení obchodních výloh. Veškeré elektroinstalace pro firmy.
  • Elektro revize hromosvodů, přístrojů, spotřebičů, ručního nářadí, počítačové sítě. Zajistíme nové přihlášení k odběru elektrické energie.
  • Rádi pro vás i firmy zajistíme poradenství, konzultaci a vypracování projektu.

oprava pojistek
Jestli jste v naší nabídce nenašli to pravé nebo se v tom pořádně nevyznáte, klidně nám zavolejte. Rád vám elektrikář Kolín poradí.