Bublinky nepatří jen do šampaňského!

Zboží

Máme pro vás nachystané dostatečné zásoby bublinkové folie Praha Balteto.

Obalová bublinková folie je skvělou pomůckou při balení nábytku při stěhování, ale také slouží jako obalová technika v mnoha internetových prodejnách, kde s ní jejich zaměstnanci pracují dennodenně. Je velmi tvárná, můžete si ji nastříhat v množství, které upotřebíte a zbytek necháte na roli, kterou máte neustále připravenou a kdykoliv z ní „odkrojit“.

bublinková folie

Dodáváme role i s nenafouknutou bublinkovou folií.

Tento výplňový a obalový materiál nabízíme i nenafouknutý. Role k nafouknutí má záruku jeden rok, váží sedm kilogramů, průměr jedné bubliny je čtyři centimetry. Zákazníky zajímá také tloušťka folie – ta činí dvacet mikrometrů. Rozměr jednoho kusu – folie je totiž dobře perforovaná a můžete si utrhnout až jeden tisíc útržků, je padesát na třicet centimetrů. V celé nové roli je natočeno na tři sta metrů materiálu. Dodáváme i jiné rozměry nenafouknutých bublinek – 80 x 30 x 3 cm.

Pro stálé odběratele máme výhodnou nabídku na nafukovací stroje zdarma!

Stroje, které jsou určené pro nafukování výplňových polštářků a bublinkových folií nabízíme v rámci dobrých vztahů svým dlouhodobým odběratelům a zákazníkům zcela zdarma. Pište, volejte, ptejte se. Jsme připraveni vám odpovědět a domluvit podmínky vzájemné spolupráce. Vážíme si svých zákazníků.

Jste vlastníky e-shopu, který odebírá obalové materiály?

Neváhejte nás kontaktovat a připravíme pro vás smluvní podmínky, které budou vyhovovat oběma stranám. Přijímáme on-line platby. Dodržujeme smluvní obchodní podmínky a chráníme vaše osobní údaje. U nás jsou jako v trezoru!

nedobytný trezor

Spolupracujeme rádi se všemi zákazníky, kterým záleží na kvalitě obalového materiálu, protože jakost námi dodaných výrobků můžeme zaručit. Stojíme si za kvalitou a neustále vyvíjíme novou aktivitu k získání dalších a nových ekologických – v přírodě rozložitelných – materiálů.