Youtube a songy

Služby


Milý čtenáři, pokud jsi nevěděl vůbec nic, tak si z toho také vůbec nic nedělej. Tohle není test IQ, ani anketa, ani nic podobného. Takže si v klidu relaxuj a čti dále tento článek. Na jeho konci pak budeš mile překvapen.

Nuže, Youtube je zcela jistě je největším internetovým serverem pro sdílení video souborů. A pozor nemusí to být jen hudební video klipy, ale i filmové dokumenty. Nebo filmy klasické. Ty asi budou nejvíce žádané. Avšak zpět k songu. Toto slůvko se dá do češtiny z angličtiny vyložit klidně jako písnička. Proto je asi věta youtube song downloader download trochu zmatená, ale základ informace tam je a tím to pro nás zvadlo.

DVD úložiště

Stahování songů a dalších se děje, mimo jiné, z důvodu, že Youtube jako jeden z mála serverů umožnil mazat data, konkrétně vložená videa tam, kde je podezření na porušování autorského zákona. Takže pokud jste si nějaké klipy uložili do oblíbených, tedy přímo na Youtube serveru, jednoho dne zjistíte, že jsou nenávratně fuč. Někdo si prostě smazal, co chtěl a vy jste nyní nahraní. Tak to je a bude. Ono se tak trochu není co divit, vždyť YouTube má v roce 2015 dvě miliardy přístupů denně a každou minutou přibývají noví a noví uživatelé. Pokud každý přidává klipy, mají cenzoři těžkou práci to uhlídat. A pokud každý z uživatelů vkládá videa…

Pokud si tedy chcete svou sbírku uchovat, musíte si videa, nebo tedy songy, jak chcete, ukládat na svůj nosič. Tedy nejprve na svůj pevný disk, ze kterého to pak dát kamkoli na cokoli.

úložiště

Nejprve tedy navštivte web, ze kterého chcete cokoli stáhnout. Následně klikněte na odkaz zde a ten vás přesune na jiný web. Nyní si zkopírujte adresu videa a pak se zase klidně vraťte na web z odkazu. Tam pak vložíte onu zkopírovanou adresu a uvidíte ten frmol.

Videoklip si uložte, kam chcete a tím víte, že si jej můžete používat i tam, kde není internet, nebo prostě pustit kamarádům přímo. Což je jistě velká výhoda ne?