Proteinová dieta

Zboží

Pamatujte na to, že děti jsou obrazem svých rodičů a pokud jste obézní, tak je velká pravděpodobnost, že takový osud bude čekat i vaše děti, protože je naučíte svým špatným návykům. Můžete se ale do programu hubnutí s ketonovou dietou zapojit oba rodiče a můžete dát dobrý příklad svým dětem, že tohle jde a je to vhodné. Musíte si správně vybrat konkrétní program. Na výběr máme dle celkového počtu kilogramů, kterých se potřebujete zbavit. Dle toho je program dlouhý a všechno na sebe krásně navazuje.

obétnost

Určitě si zvolte ještě tohle hned a bude to dobré. Najdete zde u nás jasný a stručný seznam věcí, které můžete, které nemusíte. S námi na nic nebudete sami a všechno dotáhneme společně do zdárného konce, který všem pomůže. Vybírejte a zvolte správně. Telefonická konzultace je také možná. Všechno krásně po telefonu vysvětlíme, navedeme vás, jak máte všechno řešit a jak to vlastně všechno funguje a dopadne to vřele a vhodně pro vás. Díky proteinové dietě máte šanci na nový a lepší začátek života.

nadváha

Úbytek cholesterolu

Byli jste na odběrech krve a zjistili vám, že máte špatnou hladinu cholesterolu, vysoký krevní tlak a všechno to úzce souvisí s obezitou? Tohle jsou nemoci, které jsou vedlejšími produkty obezity nebo velké nadváhy. Vysoký tlak jde u většiny lidí, u kterých to není patologie, ruku v ruce s obezitou. Díky speciálně nastavenému množství tuků, sacharidů a bílkovin můžete velmi snadno udělat potřebné kroky k tomu, abyste si tlak snížili a cholesterol, protože všechno je naprosto zdravá strava. Nemusíte ani nic dělat ve smyslu cvičení, protože hodně lidí nemá na tohle prostě vůbec ani trochu času a když už by čas byl, tak zase naopak chybí energie, to je jasné. Dostanete od nás i celou dlouhou nabídku receptů, takže budete moci vařit pokaždé tak trochu jinak a bude to pestré. Nemusíte ani nakupovat moc jídla, protože budete mít všechno nachystané v sáčku.