Péše o zuby je těžko dostupná

Služby

Kdo může s jistotou říct, že má zuby ve 100% pořádku? Jen málo lidí pravidelně chodí na preventivní prohlídky k zubaři a opravdu velmi pečlivě si čistí zuby. Právě v čištění zubů je nejčastěji zakopaný pes. Skutečně málokdo si je umí vyčistit tak, aby na nich nezbyl ani kousek zubního plaku, který způsobuje zubní kazy. Pokud nepoužíváte mezizubní nit a mezizubní kartáčky, děláte obrovskou chybu, která vás může bolet i finančně.

zubní pasta

Pokud hledáte zubaře a stále nemůžete najít ordinaci, která by vás přijala, zkuste se zaregistrovat v Clinic+. Máme tři pobočky a v každý najdete moderní ordinace se všemi potřebnými přístroji. Díky tomu tu najdete komplexní péči o vaše zuby, a to i možnost všech potřebných vyšetření. Najdete tu mladé a přesto zkušené lékaře, kteří vaše zuby dají zase do pořádku. Stačí se k nám objednat a uvidíte, že jste udělali dobře.

První kroky by měly vést k dentální hygienistce
Dentální hygienistka vám dokonale vyčistí zuby od všech nečistot, které je hyzdí. Nemusíte se bát, dentální hygiena vůbec nebolí. Navíc vám hygienistka doporučí správné kartáčky a další potřeby pro dokonalé čištění zubů, a naučí vás je správně používat. Poté bude pro lékaře mnohem snažší vidět celé kazy, protože se mohou schovávat právě za vrstvou plaku nebo za pigmentovými skvrnami.

zubní ošetření

Lékaři vás uvítají v ordinaci, kde vám prohlédnou kompletně všechny zuby a to velice pečlivě. Bojíte se, že budete platit hodně peněz? Na některé úkony přispívají nějakou částkou i zdravotní pojišťovny, a náš ceník na jdete na našem webu. Náš web si určitě prohlédněte, protože se tady můžete objednat k vyšetření. Naše zubní ordinace v Praze zatím přijímá pacienty a byla by velká kola toho nevyužít a nezaregistrovat se. Může se stát, že jinak budeme mít plno, a vy budete shánět zubaře dál. Nesituujte a objednejte se.