Komfortní bydlení v mobilním domě Lavaro

Dům a zahrada

Mobilní dům může být skutečně levné řešení kvalitního bydlení. Možná si předtím budete klást mnoho otázek, zjišťovat si co nejvíce informací a samozřejmě i recenzí, než se rozhodnete, zda zvolit bydlení v mobilním domě.

Lavaro House - novinka 2021

Každého určitě bude určitě především zajímat stavební povolení k mobilním domům, který si chcete postavit na vlastním pozemku. Měli byste mít na paměti, že podle stavebního zákona je mobilní dům zmontovaný výrobek, který splňuje funkci stavby, proto budete muset navštívit stavební úřad, který rozhodne o umístění (§90 staveb. zákona), podle toho, kde chcete mobilní dům (mobilheim) umístit, aby byl v souladu s územním plánováním a místní infrastrukturou. Takže zde možná nastává otázka, jestli při výběru pozemku by stálo za to, nejdříve navštívit stavební úřad. A až poté se rozhodnout, kde by váš mobilní dům mohl stát.

Naše společnost Lavaro House s.r.o. vám na svých webových stránkách nabízí mobilní domy nové i použité jak celoročnímu bydlení tak k bydlení sezónnímu.

Lavaro House interiér

Máte možnost si vybrat mobilní dům od 1300 000,-Kč až do 2 000 000,-Kč. Na webových stránkách si prakticky můžete podrobně prohlédnout nejenom fotografie jednotlivých mobilheimů, ale ke každému je i podrobný popis. V případě vašeho zájmu si můžete samozřejmě naše domy prohlédnout osobně na uvedených adresách.

Z naší strany vám naši odborníci pomohou při zprostředkování úvěru (hypotéky), která bude pro vás nejvýhodnější. Podrobnější informace o možnostech financování k jednotlivým domům též podrobně popisujeme na našich webových stránkách.

Domy jsou plně vybaveny, ale je tu možnost dodání bez vybavení. Zateplení domu LAVARO provádíme nejmodernější technologií PUR pěnou. Domy jsou skutečně krásné a splňují komfort bydlení.

Naše luxusní domy (modulová dřevostavba) pro celoroční bydlení si můžete nechat zkolaudovat, protože splňují všechny podmínky stavebního zákona.