Dovolená, jak má být

Služby

Skutečně každý kraj má svoje kouzlo a těžko volit nejromantičtější místo. Co je ale nadmíru jisté, že pro každého se zde najde přesně ten kousek země, kde může strávit velmi příjemný čas jak s rodinou, tak s přáteli. Dovolené se většinou vybírají podle vlastních preferencí a tak tomu není ani jinak zde. Někdo má rád přírodu a tak se rozhodne cestovat po kopcích, horách či lesích a rozhodně mu nebude vadit usínat pod širým nebem plných hvězd. Jiný dá přednost pobytu u vody, kde se může opalovat, lenošit nebo si i zachytat ryby. A kdo má rád památky, tak se pro změnu vydá po stopách historie a ani zde nemáme zrovna málo co nabídnout. Zkrátka ač se to někomu nemusí zdát, tak Česko je dostatečně romantickou zemí a naplní potřeby každého.

jezero v podvečer

Liberecký kraj

V podstatě velmi aktivní dovolenou lze strávit prakticky kdekoliv. Liberecký kraj ovšem svojí polohou a nabídkou různých možností přitahuje nejen návštěvníky, ale je i cílem různých výletů či setkání. Máchův kraj je velmi proslulý Máchovým jezerem, kdy zdejší pláže patří k neznámějším v republice a také jsou lákavým místem ke strávení dovolené u vody. Ubytovat se dá nedaleko vody, kdy chatky Máchovo jezero poskytují to nejlepší, co mohou rekreantům nabídnout. Díky velkému zájmu a celkově možnostem a atrakcím, které se zde dají provozovat, je dobré si pobyt co nejdříve zarezervovat. Největším rekreačním střediskem jsou Staré Splavy, které nabízí řadu možností, proč zrovna si zde udělat zázemí. Jsou totiž výchozím bodem pro cyklisty, turisty a nabízí pro všechny věkové kategorie možnost si dostatečně užít místní vody a pláže.

chatky a lodě u Máchova jezera

Pronájem chaty

Rekreace v této oblasti nabízí skutečně mnoho možností, jak zde strávit volný čas. Důležité je proto samotné ubytování, což Máchovo jezero chatky nabízí v plném servisu. Stravovat se můžeme sami, ale proč nevyužít jídelnu s barem, která je součástí této chatové oblasti. Zařídit si tak plnou penzi nebo polopenzi a věnovat se plně svým aktivitám, to je naprosto ideální dovolená a navíc v tak romantickém místě, kde je stále co objevovat.