Chcete nosit šaty i v zimě?

Web

Proč čekat až na jaro, když můžete šaty nosit po celý rok? Šaty mohou být součástí vašeho šatníku po celý rok, chce to jenom pár důmyslných úprav, díky kterým vám v lehkých šatech nebude zima. Vylovte společně s šaty i roláky, mikiny, šály nebo kozačky a jdeme si ukázat jak na to!Výběr oblečení

V chladnějším období roku je velmi snadné sáhnout po oblečení, které nás zahřeje, i když v něm zrovna nevypadáme příliš žensky. Často tedy na úkor elegance sáhem po nevzhledných džínách a huňatém svetru, který nás před zimou spolehlivě ochrání. Zahřát se ale můžete i jinak a dokonce při tom nemusíte vynechávat ani vaše oblíbené šaty.

Doplňte šaty o kozačky
Kdo by neznal tu podmanivou kombinaci šatů a vysokých kozaček. Tato kombinace už dostala do kolen nejednoho muže, tak proč jí nevyzkoušet. Tato móda https://www.girltime.cz/moda-a-styl/ je stálicí, která rozhodně stojí za povšimnutí. Pokud obléknete šaty, volte kozačky, které dosahují až ke stehnům nebo alespoň variantu, která končí těsně pod koleny. Využít tak můžete šaty, které mají nejrůznější délky a střihy. Vždy ale raději volte vzdušnější šaty, ty upnuté by mohly v kombinaci s vysokými kozačkami působit až příliš vyzývavě.

Využijte i šálu nebo klobouk
Šaty, které už se vám dávno okoukaly. Ozvláštněte je pomocí stylových doplňků a vraťte jim druhý dech. Hitem sezóny jsou klobouky a čepice, které dokážou s okoukaným outfitem hotové zázraky.Výstřední kousek

Nesáhnete vedle, pokud ze šatníku společně s volnými šaty vytáhnete i stylovou šálu, kterou nemusíte nutně uvazovat kolem krku, využít se dá i jiným způsobem.

Džíny tak trochu jinak
Nechcete se vzdát pohodlných džínů, ale nudí vás okoukaná klasika https://www.boardstar.cz/mikiny-panske/ Inspirujte se módními ikonami a osvoboďte džíny z každodenní klasiky. Zkuste pro jednou na pod šaty obléknout právě džíny a doplnit je botami na vyšším podpatku.