Chaga jako přírodní zázrak

Web

Chaga je parazitická houba, o které jste dost možná již slyšeli https://magazin.aktualne.cz/cestovani/slyseli-jsme-ze-vase-zeme-je-krasna-nase-zkusenost-predcila/r~1f1d2418ca1011e7984d0cc47ab5f122/ ve spojitosti s jejími až takřka zázračnými blahodárnými účinky na lidské tělo. Díky svým pozitivním účinkům je velmi populární v rámci tradiční čínské medicíny, kde nachází své uplatnění již po dlouhá staletí. Poznejte i vy všechny benefity této houby, která vám má určitě co nabídnout.sušené kusy houby

Poklad ze Sibiře
Kde tato houba vlastně roste? Nejčastěji se s ní setkáte v oblasti severní Evropy, hojně v Rusku. Setkat se s ní však můžete i v Americe, avšak jak již název vypovídá – chaga sibiřská – její největší naleziště je právě na Sibiři. Ve volné přírodě se jedná samozřejmě o parazita, který napadá kůru stromů a způsobuje jejich hnilobu. Ptáte se, čím může tento parazit prospět vašemu zdraví?

Bojujte se stresem a autoimunitními onemocněními
Účinky chagy bohužel nejsou doložené kvalitními studiemi, které by podporovali níže vypsané účinky. Tato houba je tedy vhodná hlavně pro lidi se zkušeností s tradiční čínskou medicínou, která by za chagu mohla položit ruku do ohně. Záleží samozřejmě na úsudku každého někdo síle přírody bezmezně věří, někdo razí cestou konvenční medicíny. Jak se rozhodnete vy bude samozřejmě jen na vás.

  • Pomáhá v boji s autoimunitními onemocněními, které jsou ve dvacátém prvním století bohužel na rozkvětu
  • Skvělá přírodní podpora v léčbě rakoviny
  • Podporuje tělo v boji se stresem a dodává mu potřebnou energii do každodenního života
  • Účinně detoxikuje a pomáhá tělu v boji se stresem

3 houby
Kvalita až z Estonska
Je známo, že velmi kvalitní chaga roste v Pobaltí, konkrétně v Estonsku. Pořídit si proto produkty plodnic rostoucí právě v této zemi je rozhodně dobrý nápad. Můžete si buď pořídit tablety anebo prášek. Je jedno, co zvolíte, vybírejte si zejména podle toho, jaká forma vám více vyhovuje. U této houby je důležitá pravidelnost, proto je důležité si zvolit variantu, která vám bude zcela vyhovovat.

4.2/5 - (4 votes)